Ansatte

Ta gjerne kontakt med oss.

Finn Egil Humlekjær

Daglig leder
Tlf. 69345179
Mob. 95908850
finn-egil@humlegaard.no

Magnus Larson

Administrasjon- og logistikk-sjef
Tlf. 69345179
Mob. 41532363
magnus@humlegaard.no

Svein-Erik Pejby

Kjøreleder Krok- og comprimatorbiler
Tlf. 69345179
Mob. 41532370
svein-erik@humlegaard.no

Jan Gunnar Thorvaldsen

Kjøreleder Liftbiler og maskintransport
Tlf. 69345179
Mob: 91895218
jan-gunnar@humlegaard.no

Mona Kjenner

Adm. sekretær
Tlf. 69345179
mona@humlegaard.no

Cecilie Nævestad

Adm. sekretær
Tlf. 69345179
cecilie@humlegaard.no

Per Pedersen

Markedskonsulent
Tlf. 69345179
Mob. 41532353
per@humlegaard.no

Umbraco CMS fra MarkedsPartner